....TÜRKİYE'NİN KALBİ BURDA ATAR....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

....TÜRKİYE'NİN KALBİ BURDA ATAR....

...geldiğiniz için teşekkürler...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Türkiye'yi ağlattı, paraları aldı, kaçtı

2 posters
YazarMesaj
BüJü
Admin
Admin
BüJü

rep : Türkiye'yi ağlattı, paraları aldı, kaçtı Reputationpossscv3

Türkiye'yi ağlattı, paraları aldı, kaçtı Empty
MesajKonu: Türkiye'yi ağlattı, paraları aldı, kaçtı   Türkiye'yi ağlattı, paraları aldı, kaçtı Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 11:08 am

Türkiye'yi ağlattı, paraları aldı, kaçtı 620020081019105211756 19 Ekim 2008 10:42
2 yaşında terk ettiği oğluna kavuşan ve başucunda ağlayarak poz veren anne, 4 ay önce tüm Türkiye'den yağan 8 bin YTL'lik yardım paralarıyla kayboldu.

Mersin'de üzerine tiner dökülerek ateşe verilen 18 yaşındaki Doğan Dişçi, 16 yıl sonra yoğun bakımda kavuştuğu annesinin, kendisine yardım için toplanan 8 bin YTL'yle ortadan kaybolduğunu iddia etti.

26 Nisan 2008 tarihinde 150 YTL'lik cep telefonu borcunu ödemediği gerekçesiyle tartıştığı 4 kişi tarafından üzerine tiner dökülerek yakılan Doğan Dişçi, Mersin, Gaziantep ve Adana'da gördüğü tedavilerin ardından taburcu oldu. Kuzeninin evinde kalmaya başlayan Dişçi yaptığı açıklamada, 16 yıl sonra hastanedeki doktorlarının girişimiyle 2 yaşındayken kendisini terk eden ve Ulus'ta kapıcılık yaparken bulunan annesi Gülçin E'ye kavuştuğunu hatırlattı. Dişçi, annesinin, kendisi hastanede yatarken bir televizyon programı tarafından toplanan 8 bin YTL tutarındaki yardım paralarını alarak kaçtığını ileri sürdü.

HANİ ANA GİBİ YAR OLMAZDI
Bakıma ve yardıma muhtaç olduğunu belirten Dişçi, kimsesi olmadığı için bakımını amcasının oğlu Necati Dişçi'nin üstlendiğini, ancak onun da maddi gücünün olmadığını söyledi. Dişçi, “Annem parayı aldı ortadan kayboldu. Benim yardıma ihtiyacım var. Devletin bana sahip çıkmasını istiyorum” dedi. Doğan Dişçi'nin amcasının oğlu Necati Dişçi de, sahip çıkan olmayınca Doğan'ı evine getirdiğini ifade ederek, “Doğan hastaneden taburcu olduğunda sahip çıkan olmadı. Ben de onu alıp evime getirdim. Benim de durumum müsait değil. Devletin Doğan'a yardımcı olmasını istiyoruz” diye konuştu.

Yoğun bakımda ağlatan buluşma
Dünyaya getirdiği çocuğunu 2 yaşındayken bırakıp giden anne Gülçin E. ile vücudunun yüzde 60'ı yanan oğlu Doğan Dişçi, hastanenin yanık merkezinde biraraya gelmiş, Dişçi, "Yavrum seninle burada mı kavuşacaktık?” diye ağlayan kadının annesi olduğunu öğrenince gözyaşlarına boğulmuştu. Konuşamayan, hareket edemeyen, gözünden yaş akan oğlu ile annesinin buluşması tüm Türkiye'yi ağlatmıştı.
(İHA)
http://mekanburasii.hareketforum.biz
HaNDeM
üye
üye
HaNDeM

Türkiye'yi ağlattı, paraları aldı, kaçtı Empty
MesajKonu: Geri: Türkiye'yi ağlattı, paraları aldı, kaçtı   Türkiye'yi ağlattı, paraları aldı, kaçtı Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 11:58 am

Allahım ne insanlar war yhaaaa

1 sayfadaki 1 sayfası